BIG Event konferences – kvalitāte bez kompromisa

6 GADI TIRGŪ, 100 KONFERENČU, 21 000 APMEKLĒTĀJU, NOZARU LIELĀKIE NOTIKUMI.

VEIDO KONTAKTUS, IEGŪSTI JAUNAS ZINĀŠANAS UN IEDVESMOJIES NO LABĀKAJIEM!

Atsauksmes

Līga Kursīte

SIA „Telia Latvija”
mārketinga vadītāja

„BIG event” ir kompetenti savas jomas profesionāļi, kuri pat visdrosmīgākās idejas pārvērš dzīvā notikumā. Īpaši novērtējam „BIG event” komandas izpratni par aktuālākajām tendencēm biznesa vidē, kas vienmēr ļoti trāpīgi atspoguļojas tās organizētajos pasākumos gan Lasīt vairāk

Ivars Lubāns

„OP Corporate Bank plc” filiāles Latvijā
mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītājs

„OP Corporate Bank plc” filiāle Latvijā ar „BIG event” sadarbību uzsāka 2015. gadā, kad nolēmām kopīgi rīkot konferenci uzņēmumu vadītājiem „Biznesa stratēģija 2016”. Mēs vēlamies pateikt paldies par profesionālo attieksmi. No „BIG event” puses projekts tika Lasīt vairāk

Anda Valtere

izdevuma „DOCTUS Žurnāls Ārstiem un Farmaceitiem”
izdevniecības direktore

Sadarbojāmies ar „BIG event” konferences „Veselības aprūpes aktualitātes 2013” idejas attīstībā. Pasākuma tapšanas procesā var veikties dažādi, bet ir ļoti svarīgi, ka galarezultāts – noorganizētās konferences izpildījuma līmenis – bija ļoti augsts, uz to norādīja arī Lasīt vairāk

Viesturs Tamužs

AS „Eko Investors”
privātais investors

Bija patīkami runāt tik lielas un ieinteresētas auditorijas priekšā. Vairāki uzņēmēji jau pieteicās pie mums uz konsultācijām, ceru, ka attīstīsies kāds praktisks bizness. Kopumā pasākums labi un profesionāli organizēts, vēlu veiksmi tālākajā darbībā.

Big event

 

PAR MUMS

Pat digitālās komunikācijas laikmetā nekas nespēj aizstāt klātienē gūtus iespaidus un iedvesmu, jaunas zināšanas un – galu galā – biznesa kontaktus, domu un ideju apmaiņu.

To apliecina „BIG event” pieredze: 100 pasākumu 6 gados, aplūkotas apmēram 50 tēmas – tādas kā investīcijas, enerģētika, digitālais mārketings, sieviete biznesā, transports, eksports un biznesa tehnoloģijas, piesaistīts 950 ārvalstu un vietējo lektoru, 21 000 klātienes apmeklētāju un vairāk nekā 100 000 tiešraižu skatītāju.

Forums, konference, diskusija, seminārs vai meistarklase – forma un izteiksmes līdzekļi ir atkarīgi no izvēlētās tēmas un mērķiem, kas ir jāsasniedz. Mēs, „BIG event” komanda, esam pārliecināti, ka katrā situācijā var atrast visvairāk piemēroto un efektīvāko risinājumu.

„BIG event” parūpēsies, lai pasākums gan atbilst jūsu vajadzībām, gan norit visaugstākajā līmenī, sākot ar pašiem pamatiem – saistošām tēmām, izciliem lektoriem, profesionālu, augstas kvalitātes organizāciju, beidzot ar apmeklētāju piesaisti un pasākuma reklāmu un publicitāti.

To visu varam jums nodrošināt, jo gadu gaitā esam izveidojuši pieredzes bagātu profesionāļu komandu un stabilu sadarbības partneru loku.

Iespējams, tieši tādēļ vairāki no „BIG event” organizētajiem pasākumiem ir kļuvuši par ikgadēju tradīciju un galveno nozares notikumu, piemēram, „LMT DIGITAL”, „BiSMART forums”, „Sieviete biznesā”, „Globālās transporta kustības vīzijas”, „Enerģētikas forums”, „Investīciju forums” u. c.

Kopš 2015. gada novembra „BIG event” ir kļuvis par daļu no grupas „BIG MEDIA”, kas ir apvienojusi efektīvākos uzņēmējdarbības vides attīstības instrumentus – biznesa žurnālu „Kapitāls”, konferenču organizatoru „BIG event” un biznesa tehnoloģiju platformu „BiSMART”. Katrs atsevišķi un visi kopā tie ir radīti ar nolūku sekmēt uzņēmējdarbības vides attīstību. Spēcīgi zīmoli, skaidrs pozicionējums, plašas sadarbības iespējas.

„BIG event” konferences – kvalitāte bez kompromisa!

 

Lasīt vairāk

Konferences

Komanda

Solvita Kabakova

Izpilddirektore, valdes locekle

solvita@bigevent.lv

Anita Kampe

Klientu darījumu vadītāja

anita@bigevent.lv

Liene Pūre

Klientu darījumu vadītāja

liene@bigevent.lv

Ilze Maderniece

Projektu vadītāja

ilze@bigevent.lv

Evija Oša

Projektu vadītāja

evija@bigevent.lv

Uzzini pirmais


seko mums

mūsu rekvizīti

SIA „BIG Media” 

Vien. Reģ. Nr.: 40003897656

Adrese: Eduarda Smiļģa iela 9 – 1,

Rīga, LV-1002

Banka: A/S „SEB banka”  

Kods: SWIFT UNLALV2X

Konta Nr.: LV30UNLA0050023832338

 

Sazināties ar mums

27 22 66 77
bigevent@bigevent.lv

Kā mūs atrast?

BIG event

SIA „BIG Media”

Eduarda Smiļģa iela 9 – 1,

Rīga, LV-1002